RER101-36/12N/2HHPR-181 ebm-papst Inc. Fans
$6,66
Guaranteed Safe Checkout
Features & Compatibility
| Brand: | ebm-papst Inc. |
| Voltage – Rated: | 12VDC |
| RPM: | 6000 RPM |
| Fan Type: | Motorized Impellers |
| Termination: | 4 Wire Leads |
| Width: | 51.70mm |
| Air Flow: | 112.0 CFM (3.14m?/min) |
| Features: | PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Series: | RER101 |
| Static Pressure: | – |
| Noise: | 74.0 dB(A) |
| Size / Dimension: | Round – 101mm Dia |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Bearing Type: | Ball |
| Approvals: | – |
| Product Type: | DC Fans |
| Voltage Range: | 9 ~ 13.6VDC |
| Power (Watts): | 20.50W |
| Operating Temperature: | – |
| Material – Frame: | Polyamide (PA), Nylon, Fiberglass Reinforced |
| Material – Blade: | Polyamide (PA), Nylon, Fiberglass Reinforced |
| Lifetime @ Temp.: | – |
| Ingress Protection: | – |
| Current Rating: | – |
| Manufacturer: | ebm-papst Inc. |
Additional information
| Poids | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Brand |
ebm-papst Inc. |
| Rpm | |
| Airflow | |
| Noise |
Avis des clients
Soyez le premier à laisser votre avis sur “RER101-36/12N/2HHPR-181 ebm-papst Inc. Fans” Annuler la réponse

Avis
Il n’y a pas encore d’avis.