3110SB-05W-B80-E00 NMB Technologies Fans
$6,00
Guaranteed Safe Checkout
Features & Compatibility
| Brand: | NMB Technologies |
| Length: | 80 mm |
| Width: | 25 mm |
| Height: | 80 mm |
| Product Category: | DC Fans |
| Operating Supply Voltage: | 24 VDC |
| Airflow: | 60 CFM |
| Current Type: | DC |
| Factory Pack Quantity: | 80 |
| Frame Dimensions – mm: | 80 mm L x 25 mm W x 80 mm H |
| Part # Aliases: | 08025SA-24R-EA-00 |
| Manufacturer: | NMB Technologies |
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Brand |
NMB Technologies |
Customer Reviews
Be the first to review “3110SB-05W-B80-E00 NMB Technologies Fans” Cancel reply

Reviews
There are no reviews yet.