GL24B7-E2 19039031A COMAIR ROTRON Fans
$60,00
Guaranteed Safe Checkout
Features & Compatibility
| Brand: | COMAIR ROTRON |
| Width: | 127mm |
| Height: | 127mm |
| Air Flow: | 255m?/h |
| Attribute: | Value |
| Dimensions: | 127 x 127 x 38mm |
| Supply Voltage: | 24 V dc |
| AC or DC Operation: | DC |
| Power Consumption: | 15W |
| Depth: | 38mm |
| Noise Level: | 53.6dB |
| Fan Speed: | 3200rpm |
| Maximum Current: | 630mA |
| Manufacturer: | COMAIR ROTRON |
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Brand |
COMAIR ROTRON |
| Airflow |
Customer Reviews
Be the first to review “GL24B7-E2 19039031A COMAIR ROTRON Fans” Cancel reply

Reviews
There are no reviews yet.