“S2E200-AH38-01 Ebmpapst Fans” has been added to your cart. View cart
Features & Compatibility
| Brand: | NMB |
| Voltage:: | 100V |
| Type: | Cooling Fan |
| Current: | 0.25/0.23A |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Height: | 38 mm |
| Size: | 150 mm x 150 mm x 38 mm |
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Brand |
NMB |
| Voltage | |
| Size |
150 mm x 150 mm x 38 mm |
Customer Reviews
Be the first to review “15038PB-A0L-EP-00 NMB Fans” Cancel reply

Reviews
There are no reviews yet.