“3612VL-S5W-B79A90L-0001-0577 FANUC Fans” has been added to your cart. View cart
Features & Compatibility
| Brand: | NIDEC |
| Voltage:: | 12V |
| Current: | 3.0A |
| Length: | 245 |
| Width: | 82 |
| Height: | 27 |
| wires: | 4 |
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Brand |
NIDEC |
| Voltage |
Customer Reviews
Be the first to review “3U80T12BS1A5-07Z04 NIDEC Fans” Cancel reply

Reviews
There are no reviews yet.