“PSD1204PBB1-A (2).Z.GN.IP55 Sunon Fans” has been added to your cart. View cart
Features & Compatibility
| Brand: | ORIX |
| Voltage:: | 200/230V |
| Fan Type: | Axial |
| Current: | 0.08/0.09A |
| AC/DC: | AC Fans |
| Termination: | 3 wires |
| Size: | 140 mm x 140 mm x 48 mm |
| Manufacturer: | ORIX |
Customer Reviews
Be the first to review “MRS14-TUL ORIX Fans” Cancel reply

Reviews
There are no reviews yet.