“CA996025 SUNON Fans” has been added to your cart. View cart
W1G200-EC87-20 ebm-papst Fans
$6,66
Guaranteed Safe Checkout
Features & Compatibility
| Brand: | ebm-papst |
| Air Flow: | 500m?/h |
| Attribute: | Value |
| Dimensions: | 200 x 78.5mm |
| Supply Voltage: | 230 V ac |
| AC or DC Operation: | AC |
| Power Consumption: | 11W |
| Depth: | 78.5mm |
| Noise Level: | 41dB |
| Fan Speed: | 1300rpm |
| Maximum Current: | 90mA |
| Manufacturer: | ebm-papst |
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Brand |
ebm-papst |
| Airflow |
Customer Reviews
Be the first to review “W1G200-EC87-20 ebm-papst Fans” Cancel reply

Reviews
There are no reviews yet.